PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Obnova historické části Podmokel - Etapa D - ulice Teplická, úsek I.

Podpořeno
Stav projektu Připravované projekty
Oblast Doprava a cyklo;#00c621
Registrační číslo projektu CZ.06.06.01/00/22_040/0002918
Poskytovatel dotace Integrovaný regionální OP
Rozpočet v Kč 74759000
Dotace v Kč 25500000
Spoluúčast v % 63,9
Termín realizace od 01-03-2024
Termín realizace do 31-12-2025
Kontaktní osoba Mgr. Jiří Veselý;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu V rámci projektu stavební úpravy chodníku budou vybudovány nové konstrukční vrstvy chodníků a provedeny sanace podloží, budou zřízeny autobusové zastávky včetně zálivu pro autobusy. Pro zvýšení bezpečnosti pěších jsou navrženy nové přechody pro chodce a místa pro přechází, které budou v ul. Teplická osvětleny.
Cíl projektu Projekt spočívá ve výstavbě, modernizaci a rekonstrukci komunikace pro pěší v trase pozemní komunikace s vysokou intenzitou dopravy. Projektem dojde ke zvýšení bezpečnosti nemotorové dopravy stavebními úpravami komunikací pro pěší a instalací prvků zklidňujících dopravu v nehodových lokalitách.
V rámci projektu stavební úpravy chodníku budou vybudovány nové konstrukční vrstvy chodníků a provedeny sanace podloží, budou zřízeny autobusové zastávky včetně zálivu pro autobusy. Pro zvýšení bezpečnosti pěších jsou navrženy nové přechody pro chodce a místa pro přechází, které budou v ul. Teplická osvětleny, opatření pro osoby s omezenou schopností pohybu, orientace a komunikace a další bezpečnostní opatření.
Městská část Děčín IV – Podmokly

MAPA VŠECH PROJEKTŮ

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti