PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Modernizace odborných učeben v děčínských základních školách I

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Školství
Poskytovatel dotace Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Rozpočet v Kč 47 000 000
Dotace v Kč 42 300 000
Spoluúčast v % 10
Termín realizace od 01-03-2023
Termín realizace do 30-04-2024
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben na tří základních školách v Děčíně za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích.
Cíl projektu Cílem projektu je zlepšení rovného přístupu k inkluzivním a kvalitním službám v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a celoživotního učení pomocí rozvoje přístupné infrastruktury. V rámci projektu proběhne modernizace celkem 8 odborných učeben a přilehlých kabinetů na základních školách ZŠ Máchovo nám., ZŠ Dr. M. Tyrše a ZŠ Na Stráni v Děčíně. Učebny a kabinety projdou stavebními úpravami a následně budou vybaveny novou moderní technikou a učebními pomůckami včetně nového nábytku. V rámci stavebních úprav na všech školách dojde k zajištění bezbariérovosti škol a posílení vnitřní konektivity škol. U ZŠ Máchovo nám. zároveň dojde k vybudování venkovního zázemí, které bude sloužit jak pro venkovní výuku přírodních věd, tak pro komunitní akce školy.
Účel dotace: Zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti základního vzdělávání a zvýšení její dostupnosti.
Na projekt je poskytována finanční podpora z Evropské unie.
Městská část
  • Děčín I – Děčín
  • Děčín IV – Podmokly
  • Děčín VI - Letná
Aktuality projektuFILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti