PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Investice v části města Děčín - Horní Oldřichov

Stav projektu Projekty v realizaci
Oblast Úspora energií a životní prostředí
Termín realizace od 01-03-2016
Termín realizace do 30-03-2030
Kontaktní osoba Ing. Martina Štajnerová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu

Projekt řeší vybudování splaškové kanalizace v části Horního Oldřichova. Jelikož se zde vyskytuje problém s dešťovou vodou, rozhodlo se město řešit spolu s výstavbou splaškové kanalizace i tuto problematiku. 
S ohledem na velký rozsah území je projekt navržen v 9 etapách. V současné době je realizována 1. a 2. etapa, která zahrnuje výstavbu splaškové a dešťové kanalizace (zejm. vybudování retenční nádrže), nové veřejné osvětlení a nové povrchy komunikací. Předpokládá se, že každý rok by s ohledem na schválené finanční prostředky v rozpočtu města byla realizována jedna etapa. Projekt je koordinován s vlastníky inženýrských sítí, kteří zde realizují své akce (zejm. opravy vodovodních řadů). 

Cíl projektu Cílem projektu je postupně umožnit obyvatelům Horního Oldřichova napojení na kanalizační řad, vyřešit likvidaci dešťových vod, obnovit povrchy komunikací a veřejné osvětlení.
Městská část Děčín XXI – Horní Oldřichov

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti