PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Revitalizace panelového sídliště Děčín - Březiny

Stav projektu Projekty v realizaci
Oblast Veřejná prostranství
Rozpočet v Kč 58637380
Termín realizace od 01-07-2016
Termín realizace do 31-01-2022
Kontaktní osoba Ing. Iva Nevečeřalová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Revitalizace panelového sídliště v Březinách je rozdělena do čtyř etap. Z toho tři jsou již zrelizovány. V rámci revitalizace bude řešena bezpečnostní situace v sídlišti - zklidnění dopravy, parkovací místa, bezbariérové komunikace, kamerový systém, výstavba nových dětských hřišť a míst k odpočinku, revitalizace zeleně, rekonstrukce a oprava osvětlení a pokládka metropolitní sítě. Součástí čtvrté etapy je i odkanalizování ulice Za Sadem a bezejmenné ulice. Doposud bylo na revitalizaci panelového sídliště v Březinách vynaloženo  58 637 380 Kč. V roce 2020 město Děčín zahájilo realizaci IV. etapy. 
V současné době se vyřizuje povolení ke stavbě "rozšíření IV. etapy, V. etapa". S ohledem na koordinaci staveb a přidělení finančních prostředků z rozpočtu města, budou tyto akce následně realizovány. 
Cíl projektu Cílem projektu je revitalizovat sídliště Březiny, aby se zvýšila jeho bezpečnost a celkově se zkulturnil a zpříjemnil veřejný prostor.
Městská část Děčín XXVII – Březiny

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti